Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARCANGELO ESPOSITO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, kolkrita på papper, ca 33x47 cm,
PROVENIENS:
Galleri Engström, Stockholm 1986
583232
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här