Arcangelo 1986

Arcangelo 1986
Arcangelo 1986
Arcangelo 1986
Arcangelo 1986

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ARCANGELO ESPOSITO (Italien född 1956): Komposition, signerad och daterad Arcangelo 1986, kolkrita på papper, ca 33x47 cm,

PROVENIENS:
Galleri Engström, Stockholm 1986

Zustandsbeschreibung

583232

2018-10-24