Studiolampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STUDIOLAMPA, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, lackerad fot, fäste och strålkastare, justerbar, stommens höjd ca 187 cm

Smärre ytskador, ej funktionstestad

583235

2018-10-30