Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
EDWARD HALD (1883-1980), skål, Orrefors 1970, Slipgraal, dekor av spiralvridna ränder i blått mot gultonad fond, signerad Orrefors S.Graal 733 E Edward Hald, höjd 7, diameter 18 cm
Mindre repor
583237
2018-10-28