Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, palisander, dörrar med bakomliggande hyllinredning, höjd 82, djup 44, bredd 220 cm
något blekta luckor, smärre slitage, cites-intyg medföljer
583247
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här