Skultuna ljusstakar

Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar
Skultuna ljusstakar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, 1 par, 1998, gustaviansk stil, mässing och röd granit, stämplade Skultuna 1607, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning

583255

2018-10-24