Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KONSOLBORD, sengustaviansk, 1800-talets första hälft, förgylld, träskuren dekor, skiva i sten, höjd ca 78, 108x57 cm

Slitage, smärre skador, senare skivor

583259

2018-10-26