Ljusstakar silver design Ainar Axelsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AINAR AXELSSON, ljusstakar, 2 st., likadan modell, silver, en stämplad GAB, Stockholm 1967 resp. GAB, Eskilstuna troligen 1960-tal (årsstämpel otydlig), höjd ca 19 cm, fyllda fötter

583265

2018-10-25