Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efter Rembrandt, porträtt av kvinna, olja på duk, ca 88x73 cm

Krackeleringar, duklagningar

583273

2018-10-26