Erhard und Söhne burk samt vaser

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERHARD UND SÖHNE, 3 dlr, 1900-talets början, beståemnde av: burk med lock, vaser 2 st, mässing samt rot, höjd 7,5-9, diameter 8,5-14 cm

Slitage

583275

2018-10-25