Soffa modernisk stil
2018-10-30
583277
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets mitt, Danmark, för tre personner, med betsat bok ben, stoppad med ulltyg, sitthöjd ca 40 cm, totalhöjd ca 76 cm, längd ca 172 cm bredd ca 80 cm
Slitage, fläckar