Herrfickur spindelgång

Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång
Herrfickur spindelgång

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRFICKUR, 5 st, DAMFICKUR, silver, 1800-1900-tal, bl.a DD Neveren, London, spindelgång, vit urtavla med romerska siffror

Diverse skador, funktion ej testad

583282

2018-10-24