Esaias Thorén Färglitografi

Esaias Thorén Färglitografi
Esaias Thorén Färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med kvinna och fisk, signerad och daterad Esaias Thorén -72, färglitografi, 291/300, ca 42x50 cm

583315

2018-10-24