Fåtölj Cinna Frankrike

Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 2000-tal, Cinna, Frankrike, klädsel i vävt brunt skinn, med lösa plymåer i sammet, på kromad metall ben, etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av färg, märken och fläckar

583319

2018-10-24