Fåtölj Cinna Frankrike

Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike
Fåtölj Cinna Frankrike

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 2000-tal, Cinna, Frankrike, klädsel i vävt brunt skinn, med lösa plymåer i sammet, etikettmärkt, på kromad metall ben, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av färg, märken och fläckar

583320

2018-10-24