Ljusstakar silver England

Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England
Ljusstakar silver England

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, England, 1800-talets första hälft, senempire, bladhölstrade skaft, fyllda med gips, höjd ca 18 cm

Stötskador, fyllda

583343

2018-10-24