Hallbänk

Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk
Hallbänk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLBÄNK, 2000-tal, bemålad i vitt, två lådor, dyna, höjd ca 48, 125x45 cm

Smärre bruksslitage

583348

2018-10-24