Skultuna ljusstakar 1 par

Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing samt bemålat trä, modell nr. 62, höjd 32 m

Slitage, en manschett med buckla

583350

2018-10-25