Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN TOALETT, 1920-30-tal, lackerad plåt med toalett i porslin, vattenbehållare, höjd ca 15, 8,8x12 cm
Obetydliga plåt och lackskador
583355
2018-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här