Märklin toalett

Märklin toalett
Märklin toalett
Märklin toalett
Märklin toalett
Märklin toalett
Märklin toalett
Märklin toalett
Märklin toalett

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN TOALETT, 1920-30-tal, lackerad plåt med toalett i porslin, vattenbehållare, höjd ca 15, 8,8x12 cm

Obetydliga plåt och lackskador

583355

2018-11-01