Astrid Bergman Taube

Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube
Astrid Bergman Taube

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (4) väggreliefer, brons på skiffer, signerade Astri Bergman Taube samt en numrerade och 3 konstex, ramstorelek 35x55 resp 55x35 cm

583374

2018-10-24