Rolf Palm Modern keramik och Konstglas
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLF PALM (född 1930), vas, skålar, 2 st, Mölle, stengods, signerade Palm Mölle H0 resp H1 436/7 resp H4 H i stigande höjd, höjd ca 8-9,5-13,5 cm, ULLA EDIN-SELIN, vas, stengods, blank glasyr, signerad UE BS -92, VII 16, höjd ca 18 cm
Ulla Edin-Selin med obetydliga mynningsnagg
583376
2018-10-28