Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAN DRANGER och JOHAN HULDT, fåtölj "099", AB Effkå Möbler, Lammhult, 1970-tal, stomme av stålrör, sitthöjd
Slitage
583386
2018-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här