Marie Pierre Dambrine oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIE PIERRE DAMBRINE (Frankrike verksam 20:e sekel): landskåp, signerad ´´Marie Pierre B Dambrine´´ samt daterad a tergó september 1975, olja på duk, storlek ca 80x80 cm

Smärre slitage

583390

2018-10-31