Jakthorn

Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn
Jakthorn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAKTHORN, 2 st., tidigt 1900-tal, mässing, koppar, längd ca 30 resp 48 cm

Slitage

583437

2018-10-24