Soffa kolonialstil

Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil
Soffa kolonialstil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, kolonialstil, teak, genombruten rygg och karmar, sitthöjd ca 53, längd 209 cm

Torrsprickor, ytskador

583452

2018-10-30