Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PIEDESTALER, 1 par, samtida, gustaviansk stil, bemålade, delvis förgyllda, höjd ca 121 cm
Smärre ytskador
583466
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här