Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SOFFA, England, 1900-talets sista kvartal, Chesterfiledmodell, klädsel i skinn, på kulfötter i trä, bredd ca 155 cm, sitthöjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fötterna med märken

583476

2018-10-24