Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GILLIS LUNDGREN, för IKEA, fåtölj/dagbädd, "Tajt", 1970-tal, klädsel i tyg
bruksslitage, mindre skada
583519
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här