Gillis Lundgren för IKEA

Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA
Gillis Lundgren för IKEA

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GILLIS LUNDGREN, för IKEA, fåtölj/dagbädd, "Tajt", 1970-tal, klädsel i tyg

bruksslitage, mindre skada

583519

2018-11-06