Bläckhorn

Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLÄCKHORN, 1900-tal, mässing, dekor av patroner, höjd ca 16 cm

slitage

583524

2018-10-31