Monterskåp 1900-tal

Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal
Monterskåp 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONTERSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, beslag i mässing, fanérat i lövträ, med lös stenskiva, invändig belysning, höjd 130, 41x44 cm

fanérskador

583535

2018-10-25