Roland Kempe oljemålning

Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning
Roland Kempe oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND KEMPE (1907-1991), abstrakt komposition i rött och grått, signerad R. Kempe, daterad á tergo 1960, olja på duk ca 116x90 cm

583538

2018-11-11