Matbord med båtformad skiva

Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva
Matbord med båtformad skiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 2000-tal, tvådelad, båtformad skiva av vitt laminat, underrede i form av två pelarfötter av svartlackerat gjutjärn, höjd ca 74 cm, 280x100 cm

Underrede ej original, skiva med repor och lagning

583542

2018-10-27