Matbord med båtformad skiva
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 2000-tal, tvådelad, båtformad skiva av vitt laminat, underrede i form av två pelarfötter av svartlackerat gjutjärn, höjd ca 74 cm, 280x100 cm
Underrede ej original, skiva med repor och lagning
583542
2018-10-27