Klubbat för:
5 600 SEK
1 500 SEK
HENRY MOORE (1898-1986): ´´Eve´´, signerad Moore, numrerad 9/15, färglitografi, bildstorlek ca 26x35 cm
Ej examinerad ur ramen
583547
2018-10-31