Henry Moore färglitografi

Henry Moore färglitografi
Henry Moore färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

1 500 SEK

HENRY MOORE (1898-1986): ´´Eve´´, signerad Moore, numrerad 9/15, färglitografi, bildstorlek ca 26x35 cm

Ej examinerad ur ramen

583547

2018-10-31