Gueridoner Frankrike art noveau

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUERIDONER, 1 par, 1800-talets slut, troligen Frankrike, art nouveau, grönpatinerat järn, höjd 120, diameter 26 cm

Bruksslitage

583562

2018-10-30