Soffbord Smiling Table

Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table
Soffbord Smiling Table

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Smiling table" eller "UFO Table", soffbord, CFC Silkeborg, Danmark, teak, design 1957, hylla i sargen, höjd ca 50, 135x52 cm

Bordsskiva med slitage och ytrepor

583565

2018-10-30