Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD / MATBORD, samtida, teak, märkt Classic Garden Teak, 1 st iläggsskiva, höjd ca 75, 184x110 (259 cm)
Bruksslitage, repor, märken
583568
2018-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här