Trädgårdsbord teak

Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak
Trädgårdsbord teak

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD / MATBORD, samtida, teak, märkt Classic Garden Teak, 1 st iläggsskiva, höjd ca 75, 184x110 (259 cm)

Bruksslitage, repor, märken

583568

2018-10-26