Serge de Turville oljemålning

Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning
Serge de Turville oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SERGE de TURVILLE (Frankrike, 1924-2005): Abstrakt komposition, signerad och daterad de Turville 81, olja på duk, ca 81 x 60 cm

583569

2018-10-24