Siri Rathsman etsning
Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SIRI RATHSMAN (1894-1974): Abstrakt komposition, signerad Siri Rathsman, daterad 1939, Epreuve d´artiste (EA-upplaga), handkolorerad etsning, ca motivmått 17.55x23.5 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
583583
2018-10-31