Siri Rathsman etsning

Siri Rathsman etsning
Siri Rathsman etsning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SIRI RATHSMAN (1894-1974): Abstrakt komposition, signerad Siri Rathsman, daterad 1939, Epreuve d´artiste (EA-upplaga), handkolorerad etsning, ca motivmått 17.55x23.5 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

583583

2018-10-31