Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGER PERSSON, fat samt plakett, Rörstrand, delvis glaserade, signerade Rörstrand IP, plaketten 20x13,5 cm, fatens diameter 29-33 cm
Proveniens: Leif Persson
583587
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här