Inger Persson

Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

INGER PERSSON, fat samt plakett, Rörstrand, delvis glaserade, signerade Rörstrand IP, plaketten 20x13,5 cm, fatens diameter 29-33 cm

Proveniens: Leif Persson

583587

2018-10-30