Vicke Lindstrand Modern Keramik och Konstglas
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vaser, 2 st, Kosta, underfång i mörkblått respektive ljusblått, signerade Kosta LH 1334 respektive Kosta LH 1825, höjd ca 27 respektive ca 16 cm
En med mindre repor
583591
2018-10-28