Buddha gjutjärn Kina

Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina
Buddha gjutjärn Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, gjutjärn, Kina, 1900-tal, sittande på lotus, höjd ca 31 cm

Slitage

583598

2018-10-25