Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vas, Kosta, underfång i urangult, fasettslipad dekor, signerad KOSTA UNIKA 2006 V. Lindstrand, höjd ca 10 cm
Mindre nagg vid mynningen
583608
2018-10-28