David Rönnberg oljemålning

David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning
David Rönnberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID RÖNNBERG (1881-1953): Marint motiv av en skonare, signerad D Rönnberg, daterad 1897, olja på duk, 34x53 cm

Smärre slitage

583631

2018-10-30