Carl Fredrik Reuterwärd

Carl Fredrik Reuterwärd
Carl Fredrik Reuterwärd

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), (3), ´´Hålfotsinlägg´, signerad Reutesrwärd, daterad 1980 med inskription, gouache på papper, abstrakt komposition med plommonstop, signerad Reuterwärd, numrerad 173/200, färglitografi, komposition med knuten penna, signerad Reuterswärd, numrerad 173/200, bladstorleken, ca 25x19.5 cm, 20x26 cm samt ca 26x20 cm

Ej examinerade ur ramen

583648

2018-10-31