Carl Fredrik Reuterwärd
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), (3), ´´Hålfotsinlägg´, signerad Reutesrwärd, daterad 1980 med inskription, gouache på papper, abstrakt komposition med plommonstop, signerad Reuterwärd, numrerad 173/200, färglitografi, komposition med knuten penna, signerad Reuterswärd, numrerad 173/200, bladstorleken, ca 25x19.5 cm, 20x26 cm samt ca 26x20 cm
Ej examinerade ur ramen
583648
2018-10-31