Otte Sköld 1914 Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Stilleben, signerad och daterad Otte S 1914, olja på duk, ca 31x31 cm,

PROVENIENS: Konstsamling Karlzén

Krackeleringar

583664

2018-10-25