Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAVLOS HABIDIS (Grekland/Sverige, född 1957): "Glädjen, Smärtan, Sötman", signerad och daterad Habidis 1989, tusch och olja på duk, ca 150x90cm
583677
2018-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här